ürün - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara Toplam: 0,00 TL

Beden Çizelgesi

 

Ebru Maternity kolleksiyonu beden ve kalıp konusunda büyük bir titizlikle hazırlanmıştır. Her ürün için hazırladığımız ayrı beden çizelgelerinde, size uygun bedeni seçebilir tedirginlik yaşamadan alışveriş yapabilirsiniz.  Lütfen her ürüne ait fotoğrafın yanında yer alan beden çizelgesini dikkatle inceleyerek beden seçimizi bu doğrultuda yapınız.

Tablodan yararlanırken, öncelikle hamilelik öncesi bedeninizi belirleyiniz 36, 42 vs gibi, daha sonra alacağınız ürüne göre  -üst veya alt- hamileliğiniz sırasındaki göğüs ve basen çevresinizi (cm) ölçerek tabloda size uygun beden aralığından Ebru Maternity bedeninizi belirleyebilirsiniz.

Özellikle tavsiyemiz ilerleyen aylar için bir büyük beden tercihi yapmamanız. Çünkü modellerimiz 3. ayınızdan  doğuma kadar sizin hamile formunuz için tasarlanmıştır. Tamamen esnek yapıda ve alt grupların hepsi belden ayarlamalıdır. Kısacası hamilelik döneminizde 12 kg "a kadar bir değişim yaşasanız bile tüm ürünlerimizi 9. aya kadar rahatlıkla kullanabileceksiniz. ( Çoğul gebelik veya vücunuzda fazla ödem oluşması durumunda lütfen müşteri hizmetlerimizden yardım alarak beden seçimi yapınız)

Beden ile sorularınız için Canlı Destek Hattına bağlanabilir ve müşteri temsilcimizden hemen yardım alabilirsiniz. Size kısa bir süre içinde yanıt gelecektir.