ürün - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara Toplam: 0,00 TL

Değişim ve İade Şartları

 

  • İade ve değişim nasıl yapacağım?

Ürün(ler) orjinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması durumunda faturası ile birlikte 14 gün içerisinde ücretsiz olarak iade ve değişim talebinde bulunabilirsiniz.

 

  • İade ve değişim süreci

Faturanızın arkasındaki iade-değişim formunu eksiksiz olarak doldurunuz. İade-değişim yapmak istediğiniz ürünün:

 - Kodu

 - Adı

 - İade nedeni

Formda istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak "İade-Değişim Formu" üzerinde doldurulmalı ve imzalanmalıdır.

Almış olduğunuz ürünleri, PTT Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

İadeniz-değişiminiz öncelikle uzman ekip tarafından incelenerek, yukarıda belirtilen şartlara uygun olup olmadığı araştırılır. İade-değişim onaylandığında yasal süre olan 14 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Yapılan iadenin kredi kartınıza yansıması bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Eğer ödeme tipi "Kapıda Nakit Ödeme" ise IBAN numaranızı mutlaka iletmeniz gerekmektedir.

 

  • Değişim veya iade yapılmayan ürünler

 Külotlarda hijyen dolayısı ile değişim ya da iade yapılmamaktadır.

 Yüksek gönderim ve gümrük maliyetlerinden dolayı yurt dışı gönderimlerinde değişim veya iade yapılmamaktadır.

  • Mağazanızdan değişim yapabilir miyim? 

 Mağazamızdan değişim yapabilirsiniz.

 

  • İade ve değişim masrafları

 www.ebrumaternity.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz her sipariş için sizin gönderdiğiniz ilk değişim ve sizin gönderdiğiniz iadenin kargo masrafı bize aittir. İade işleminde sadece ürün bedeli size iade edilmektedir, kargo bedeli hizmet bedeli olduğu için iade edilmemektedir. 

  • Taksitli ödemelerimin iadesi nasıl yapılır?

Her türlü ödemenizde, tarafımızdan bankanıza tüm tutar iade edilir. Ödemenizi taksitli olarak yaptığınızda, iadeniz her ay kartınıza, taksit tutarları kadar artı bakiye olarak yansıyacaktır. Yapılan iadenin kredi kartınıza her ay taksitli olarak yansıması tamamen bankların süreç ve uygulamaları ile ilgilidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi bankanızdan alabilirsiniz. Ayrıca, ekstrenizde iade işlemini görebileceksiniz.

Not: Ödemesini yapmış olduğunuz taksit tutarları, ilk ekstrenizle birlikte kredi kartınıza artı bakiye olarak yansıyacaktır.

 

  • İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

www.ebrumaternity.com iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde SMS ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

 

  • Kampanyalı alışverişlerin iadeleri nasıl olur?

 İade yapılan ürünün tutarı, siparişin toplanmından düşüldükten sonra kalan tutar kampanyanın koşullarını karşılamıyorsa, iade işlemi kesintili olarak gerçekleştirilir.

Örnek: 200tl üzerine anında 20TL indirim kampanyasından 240TLl alışveriş yapıp yararlandınız ve 220TL ödediniz. Sonradan 100TL lik bir ürün iade ettiniz. Bu durumda toplam alışverişiniz 140TL olacağından size 80TL iade yapılır.

 

Ebru Maternity Değişim ve İade Adresi: Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sok. No:16/2 Bakırköy İstanbul

Tel: 0 (212) 572 12 24