ürün - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara Toplam: 0,00 TL

 

 

 Ebru Maternity'ye Hoşgeldiniz

 30 yılı aşkın tecrübesi olan Ebru Maternity markamızla  “İçinizdeki Güzelliği Dışınıza Yansıtır“  sloganından yola çıkarak, bir kadının geçireceği en güzel fakat aynı zamanda en zor dönem olan 9 ayı anne adaylarının zevkle geçirmelerini sağlıyoruz.

2019 Sonbahar-Kış Hamile Giyim Koleksiyonumuzu koton ağırlıklı kumaşlarla tasarladık. Modern hamile tasarımlarımız sadece hamilelik döneminde değil, doğum sonrası dönemde de kullanıma uygun. Hamilelik öncesi görüntülerinden uzaklaşmadan, 9 ay boyunca giyebilecekleri şık ve işlevsel hamile kıyafetleri şu an bütün anne adaylarının gözdesi.

Doğanın en güzel renklerini anne adaylarına sunuyoruz. Her sezonun olmazsa olmazı ekoseler yine koleksiyonumuzda modern ve dinamik bir stil yaratıyor. Koleksiyonumuzda hamile dış giyim, hamile pantolon, hamile jean, hamile elbiseleri, hamile gömlek, hamile bluz, hamile korse, hamile lohusa pijama, hamile gecelik, hamile iç giyim, hamile çorabı, hamile tulum ve hamile abiye'ye kadar her şey mevcut.

Eğer markamız ile yeni tanışıyorsanız emin olun her detay bizim için çok önemli; kullandığımız kumaşın kalitesi, bizden aldığınız servis vb. Umarız Ebru Maternity’den keyifle alışveriş yaparsınız. Sağlıklı ve huzurlu bir hamilelik geçirmenizi diliyoruz.

                                                           EBRU MATERNITY

 Lütfen görüşleriniz, fikirleriniz ve önerileriniz ile ilgili bize mail atınız.  info@ebrumaternity.com