ürün - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara Toplam: 0,00 TL

 

 

 Ebru Maternity'ye Hoşgeldiniz

30 yılı aşkın tecrübesi olan Ebru Maternity hamile giyim markamızla  “İçinizdeki Güzelliği Dışınıza Yansıtır“  sloganından yola çıkarak, bir kadının geçireceği en güzel fakat aynı zamanda en zor dönem olan 9 ayı anne adaylarının zevkle geçirmelerini sağlıyoruz.

2020 İlkbahar-Yaz  Hamile Giyim Koleksiyonumuzu koton ağırlıklı kumaşlarla tasarladık. Modern hamile kıyafetlerimiz sadece hamilelik döneminde değil, lohusalık döneminde de kullanıma uygun. Hamilelik öncesi görüntülerinden uzaklaşmadan, 9 ay boyunca giyebilecekleri şık ve işlevsel hamile kıyafetleri şu an bütün anne adaylarının gözdesi.

Doğanın en güzel renklerini anne adaylarına sunuyoruz. Her sezonun olmazsa olmazı çizgiler yine koleksiyonumuzda modern ve dinamik bir stil yaratıyor. Hamile kıyafet koleksiyonumuzda hamile elbisesi , hamile pantolonu , hamile jean , hamile tişörtü , hamile gömleği , hamile bluzu , emzirme sütyeni , lohusalık pijama, hamile geceliği , hamile iç giyimi, hamile çorabı , hamile tulumu ve hamile abiye ye kadar her şey mevcut.

Eğer markamız ile yeni tanışıyorsanız emin olun her detay bizim için çok önemli; kullandığımız kumaşın kalitesi, bizden aldığınız servis vb. Umarız Ebru Maternity’den keyifle alışveriş yaparsınız. Sağlıklı ve huzurlu bir gebelik geçirmenizi diliyoruz.

                                                     EBRU MATERNITY

 Lütfen görüşleriniz, fikirleriniz ve önerileriniz ile ilgili bize mail atınız.  info@ebrumaternity.com