ürün - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara Toplam: 0,00 TL

Kargo ve Teslimat

 Yurt dışı gönderilerinde; gümrük masrafları alıcının bulunduğu ülkeye göre değişmekte olup, her türlü gümrük masrafları alıcıya aittir.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Ebru Maternity Hamile Giyim' de Tüm Türkiye geneli için sipariş bedeli 19.90TL dir. 400TL üstü siparişlerinizde kargo bize aittir.

 

Siparişim Ne Şekilde Teslim Edilecek?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size ve Ebru Maternity'den bir e-posta gönderilir. Sevkiyat Yetkilileri siparişinizi gördükten sonra taahhüt ettikleri süre içerisinde ürünleri hazırlar ve PTT Kargo'ya ürünleri teslim ederler. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.
Ebru Maternity"de siparişlerinizin teslimatı PTT Kargo tarafından yapılmaktadır.

Siparişim Ne Zaman Adresime Teslim Edilecek?

Ebru Maternity olarak amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içersinde saat 15:00 e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün Kargodan Eksik Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa musterihizmetleri@ebrumaternity.com adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta atabilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir.

İadelerde kargo bedeli iade ediliyor mu ?

İade işleminde sadece ürün bedeli size iade edilmektedir, kargo bedeli hizmet bedeli olduğu için iade edilmemektedir.