ürün - 0,00 TL

Sepetinizde hiç ürün yok.

Ara Toplam: 0,00 TL

Kargo ve Teslimat

 Yurt dışı gönderilerinde; gümrük masrafları alıcının bulunduğu ülkeye göre değişmekte olup, her türlü gümrük masrafları alıcıya aittir.

 

Kargo Ücreti Ne Kadar ?

Ebru Maternity Hamile Giyim' de Tüm Türkiye geneli için sipariş bedeli 9.90TL dir. 200TL üstü siparişlerinizde kargo bize aittir.

 

Siparişim Ne Şekilde Teslim Edilecek?

Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size ve Ebru Maternity'den bir e-posta gönderilir. Sevkiyat Yetkilileri siparişinizi gördükten sonra taahhüt ettikleri süre içerisinde ürünleri hazırlar ve YURTİÇİ Kargo'ya ürünleri teslim ederler. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir.
Ebru Maternity"de siparişlerinizin teslimatı YURTİÇİ Kargo tarafından yapılmaktadır.

Siparişim Ne Zaman Adresime Teslim Edilecek?

Ebru Maternity olarak amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içersinde saat 15:00 e kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı; bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup, siparişinizin durumunu "Sipariş Takibi" kısmından takip edebilirsiniz.

 

Kapıda Nakit Ödeme nasıl oluyor ? 

Kapıda ödeme seçeneği ile verilmiş olan siparişlerde gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyit alınacaktır. Teyit alınamaması halinde siparişiniz işleme alınmayacaktır. Güvenlik nedeni ile yapılacak görüşme kayıt altına alınmaktadır. Her KAPIDA ÖDEME SİPARİŞİ’Nİ dikkate almakla yükümlü olmadığımız gibi sitemizden daha önce alışveriş yapmış müşterilerine öncelik tanınabilmektedir. Mesleki açıdan uyulması gereken hususlarda EBRU MATERNITY menfaati önceliklidir. Zira teslim alınmayan ürünleri kargo bedeli gidiş – dönüş de EBRU MATERNITY ödeyeceğinden kötü ve yanıltıcı maksatlı siparişler işleme alınmayacaktır. Her siparişi göndermekle yükümlü değiliz. Bu hususları göze alarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Müşteriden teyit alındıktan sonra müşteri ürün ücretini kargoyu teslim alırken YURTİÇİ KARGO yetkilisine Nakit olarak ödeme yapmalıdır.

(KAPIDA ÖDEME HİZMET BEDELİ 10TL ALINMAKTADIR)

 

Teslimat Adresinde Bulunamazsam Ne Olacak?

YURTİÇİ Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir "Ziyaret Notu" bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 3 gün içersinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

Ürünü Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün Kargodan Eksik Çıkarsa Ne Yapmalıyım?

Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa musterihizmetleri@ebrumaternity.com adresine sipariş numaranızı da belirterek durumu anlatan bir e-posta atabilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir.

İadelerde kargo bedeli iade ediliyor mu ?

İade işleminde sadece ürün bedeli size iade edilmektedir, kargo bedeli hizmet bedeli olduğu için iade edilmemektedir.